Centrele de nutriție & dietetică Natur House România

Centrele Natur House

80 de centre în România
Natur Huse

Centrele Natur House

Găsește cel mai apropiat centru de sănătate Natur House

Natur House Aiud

Adresa: str. Transilvaniei, nr. 48

Telefon: +40 (749) 144 232
E-mail: aiud@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Alba Iulia

Adresa: Bulevardul Revolutiei 1989, nr.14, bl.4

Telefon: +40 (374) 069 599
Email: albaiulia@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Alexandria

Adresa: Str. Dunării, bl. I3, sc. C, parter

Telefon: +40 (785) 619 716
E-mail: alexandria@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Arad - Eminescu

Adresa: Str. Mihai Eminescu, nr. 22 (vizavi de Facultatea de Stiinte Economice „Vasile Goldis” )
Telefon: +40 (749) 374 221
E-mail: arad.eminescu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Arad - Revoluției

Adresa: Bulevardul Revolutiei, nr.1-3, bl. H, sc. D (langa Sucursala BRD)
Telefon: +40 (745) 514 914, +40 (357) 408 030
E-mail: arad@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Bacău

Adresa: Str. Ștefan cel Mare, nr. 21 bis

Telefon: +40 (757) 754 360
E-mail: bacau@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Baia Mare - Lupului

Adresa: Str.Lupului, nr.34/74

Telefon: +40 (752) 270 448
E-mail: baiamare2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Baia Mare - Victoriei

Adresa: Str. Victoriei, nr. 96, sp. com. 3, et. mezanin,
Complex RFN
Telefon: +40 (747) 155 207
E-mail: baiamare@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Bistrița

Adresa: Str. Eroilor nr.5

Telefon: +40 (756) 984 374
E-mail: bistrita@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Botoșani

Adresa: Strada Sucevei, nr 5

Telefon: +40 (771) 405.067
E-mail: botosani@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Brașov - Carpaților

Adresa: Str. Carpaților, nr. 4A, Ap. 2
Telefon: +40 (741) 902 858
E-mail: brasov@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Brașov - Gării

Adresa: Bd.Gării, nr. 28, Brasov
(vizavi de Sala Sporturilor)
Telefon: +40 (268) 582 034, +40 (787) 817 979
E-mail: brasov.gara@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Brăila

Adresa: Str.Calarasilor, nr. 31

Telefon: +40 (747) 321 022
E-mail: braila@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Brăila 2

Adresa: str. Calea Galati, nr.64

Telefon: +40 (739) 851 400
E-mailbraila2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Berceni

Adresa: Soseaua Berceni, Nr. 3, Bl. 2, Sc.1, Parter
(Sudului)
Telefon: +40 (755) 355 444
E-mail: bucuresti.sudului@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Cotroceni

Adresa: Sos. Cotroceni nr.31, Sector 6
(vizavi de Grădina Botanică, intrarea principală)
Telefon: +40 (741) 072 932
E-mail: bucuresti.cotroceni@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Crângași

Adresa: Calea Crângași, nr. 26-28, bl. 48-49,
parter, sector 6
Telefon: +40 (741) 499 592
E-mail: bucuresti.crangasi@natur-house.ro

Detalii centru

București - Drumul Taberei

Adresa: Drumul Taberei, nr. 82, bl. C16, sector 6, parter
Telefon: +40 (748) 483 867
E-mail: bucuresti.taberei@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Giurgiului

Adresa: Șos. Giurgiului, nr. 118, bl. 12, parter, sector 4

Telefon: +40 (751) 607 929
E-mail: bucuresti.giurgiului@natur-house.ro

Detalii centru

București - Iuliu Maniu

Adresa: Bd. Iuliu Maniu, nr. 59, bl. 10A
parter, sector 6
Telefon: +40 (749) 513 912
E-mail: bucuresti.iuliumaniu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Lizeanu

Adresa: Șoseaua Ștefan cel Mare, nr. 31

Telefon: +40 (746) 492 874
E-mail: bucuresti.lizeanu@natur-house.ro

Detalii centru

București Mărgeanului

Adresa: Str. Mărgeanului, nr. 38, bl. M101, parter

Telefon: +40 (754) 306 987
E-mail: bucuresti.margeanului@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Mega Mall

Adresa: Bulevardul Pierre de Coubertin, nr. 3-5

Telefon: +40 (756) 760 338
E-mail: bucuresti.megamall@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Moșilor

Adresa: Calea Moșilor, nr.209, bl.17, sc. 1-2,
parter, sector 2
Telefon: +40 (751) 674 952
E-mail: bucuresti.mosilor@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Muncii

Adresa: Sos. Mihai Bravu, nr.194, bl.203,
parter (pasajul Muncii), sector 2
Telefon: +40 (749) 787 152, +40 (314) 045 016
E-mail: bucuresti.muncii@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Bucureștii Noi

Adresa: b-dul Bucurestii Noi, nr.68, sector 1
Telefon: +40 (757) 714 512
E-mail: bucurestii.noi@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Pallady

Adresa: B-dul Theodor Pallady, nr. 21, bl. P1, parter

Telefon: +40 (749) 785 203
E-mail: bucuresti.pallady@natur-house.ro

Detalii centru

București - Pantelimon

Adresa: Sos. Pantelimon, nr. 350, bl. 4, parter,
lot 1 sector 2
Telefon: +40 (749) 538 028
E-mail: bucuresti.pantelimon@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Titulescu

Adresa: Str. Nicolae Titulescu, nr. 14

Telefon: +40 (748) 636 220, +40 (725) 366 841
E-mail: bucuresti.titulescu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Uverturii

Adresa: Sector 6, Bulevardul Uverturii nr. 83

Telefon: +40 (751) 674 190
E-mail: bucuresti.uverturii@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House București - Văcărești

Adresa: Sector 4, Calea Văcărești, nr.238, bl. 71, sect. 4
Telefon: +40 (747) 409 119
E-mail: bucuresti.vacaresti@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Buzău

Adresa: Str. Unirii, bl. PTTR 1

Telefon: +40 (751) 692 806
E-mail: buzau@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Calafat

Adresa: Str. Traian, nr.39

Telefon: +40 (769) 454 094
E-mail: calafat@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Câmpia Turzii

Adresa: Str. Laminoriștilor, nr. 19

Telefon: +40 (753) 369 755
E-mail: campiaturzii@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Câmpina

Adresa: Str. Dr. Toma Ionescu, nr. 3

Telefon: +40 (720) 263 330
E-mail: campina@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Câmpulung Muscel

Adresa: Negru Vodă, nr. 95

Telefon: +40 (741) 478 542
E-mail: campulungmuscel@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Caracal

Adresa: B-dul Antonius Caracalla, nr. 13, bl. 9, sc. 1, ap. 2
Telefon: +40 (721) 631 193
E-mail: caracal@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Caransebeș

Adresa: str. Decebal, nr. 2

Telefon: +40 (787) 610 646
Email: caransebes@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Carei

Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, nr 14

Telefon: +40 (771) 456 834
E-mailcarei@natur-house.ro

Detalii centru

Cluj-Napoca Mănăștur

Adresa: Str. Izlazului, nr. 2 (cartier Mănăștur)

Telefon: +40 (741) 179 050, +40 (725) 893 610
E-mail: cluj.polus@natur-house.ro

Detalii centru

Cluj-Napoca - Șaguna

Adresa: Str. Andrei Saguna, nr.28-30

Telefon: +40 (744) 757 741, +40 (727) 710 709
E-mail: cluj.saguna@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Constanța

Adresa: Bulevardul Tomis nr. 126
(lângă fostul Beirut,Capitol colt cu Bd. Mamaia)
Telefon: +40 (731) 151 970
E-mail: constanta@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Craiova - Carol

Adresa: Str. Carol I, nr. 86,
(vizavi de Hotel Rexton)
Telefon: +40 (251) 412 266
E-mail: craiova@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Călărași

Adresa: Str. Bucuresti, nr. 52,

Telefon: +40 (747) 333 533
E-mailcalarasi@natur-house.ro

Detalii centru

Craiova - Calea București

Adresa: str.Calea Bucuresti,nr 48, bl.A6, sc.4

Telefon: +40 (372) 944 262
E-mail: craiova2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Dej

Adresa: Str. Crangului nr. 4,
Bl. U2 Scara A, apt. 19
Telefon: +40 (744) 544 766, +40 (722) 316 542
E-mail: dej@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Deva

Adresa: Bulevardul Iuliu Maniu, bl.L4,
(vizavi de Cec Bank)
Telefon: +40 (766) 222 268
E-mail: deva@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Drobeta T. Severin

Adresa: Str. Numa Pompiliu, nr.26

Telefon: +40 (740) 366 534
E-mail: drobeta@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Făgăraș

Adresa: Str. Teiului, nr. 29, parter

Telefon: +40 (771) 725 580
E-mail: fagaras@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Focșani

Adresa: Str. Ștefan cel Mare, nr. 19

Telefon: +40 (786) 925 749
E-mail: focsani@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Galați

Adresa: Str. Nae Leonard , nr 21 , Bl R1, sc 3, parter

Telefon: +40 (751) 339 206, +40 (336) 802 372
E-mail: galati@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Galați - Podul Înalt

Adresa: Str. Podul Înalt nr. 6, bl. U1B
(Complex Cin-Cin)
Telefon: +40 (786) 925 747
E-mail: galati2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Giurgiu

Adresa: Bd. Bucuresti, parter, bl 54/2D, ap.15,

Telefon: +40 (770) 464 310
E-mailgiurgiu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Hunedoara

Adresa: Str. George Enescu, nr. 1

Telefon: +40 (721) 649 568, +40 (773) 396 650
E-mail: hunedoara@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Iași

Adresa: Strada Costache Negri, nr. 41, Iasi

Telefon: +40 (740) 956 809, +40 (372) 751 776
E-mail: iasi@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Iași 2

Adresa: Str. Străpungere Silvestru, nr. 36, parter

Telefon: +40 (332) 466 466, +40 (770) 464 913
E-mailiasi2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Lugoj

Adresa: Strada Avram Iancu, nr. 3
(vizavi de Politia Rutiera)
Telefon: +40 (773) 396 650
E-mail: lugoj@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Mediaș

Adresa: Strada I.G. Duca, nr. 8

Telefon: +40 (744) 271 315
E-mail: medias@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Miercurea Ciuc

Adresa: Str. Vörösmarty Mihály, nr. 24

Telefon: +40 (749) 475 851
E-mail: miercureaciuc@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Mioveni

Adresa: Bulevardul Dacia, bloc P1, parter

Telefon: +40 (727) 392 289
E-mail: mioveni@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Oradea

Adresa: Str. Vasile Alecsandri nr. 13

Telefon: +40 (722) 735 933, +40 (359) 448 688
E-mail: oradea@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Oradea - Lăpușului

Adresa: Str. Lăpușului, nr. 21

Telefon: +40 (726) 115 555, +40 (371) 162 955
Email: oradea2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Otopeni

Adresa: Str. Floare de Cais, nr. 11A

Telefon: +40 (758) 702 817
E-mail: otopeni@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Petroșani

Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, Bloc 99

Telefon: +40 (770) 461 911
E-mail: petrosani@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Piatra Neamț

Adresa: Bulevardul Decebal nr. 86,
(Complex Laguna)
Telefon: +40 (762) 201 762
E-mail: piatraneamt@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Târgu Neamț

Adresa: Str. Cuza Vodă, nr.5, bloc 42, sc.A, et P
Telefon: +40 (759) 072 871
E-mail: targuneamt@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Pipera Plaza

Adresa: incita centrului comercial
(Plazza Pipera)
Telefon: +40 (771) 072 043
E-mail: pipera.plaza@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Pitești

Adresa: Str. C. Brancoveanu, Bl.B1, Parter
(Pasaj Magnolia)
Telefon: +40 (729) 932 342
E-mail: pitesti@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Pitești - Bălcescu

Adresa: Str. Nicolae Bălcescu, bl. L6, sc. E, ap. 4, parter

Telefon: +40 (731) 864 434
Email: pitesti2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Ploiești

Adresa: Str. Bibescu Voda nr.7

Telefon: +40 (736) 522 040
E-mail: ploiesti@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Ploiești - Republicii

Adresa: Str. Republicii, nr.114, bl. 14A,
parter (vizavi Trattoria Prestij)
Telefon: +40 (757) 260 260
E-mail: ploiesti2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Rm. Vâlcea

Adresa: Str. General Magheru nr.8
(Libraria Veve)
Telefon: +40 (749) 247 193, +40 (350) 419 732
E-mail: ramnicuvalcea@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Reșița

Adresa: Bulevardul Republicii,
Spațiu Comercial nr. 22, sc. E, parter
Telefon: +40 (770) 457 030
E-mail: resita@natur-house.ro

Detalii centru

Satu Mare Parângului

Adresa: Str. Parangului nr.3

Telefon: +40 (751) 874 797, +40 (361) 406 717
E-mail: satumare@natur-house.ro

Detalii centru

Satu Mare-Gh.Șincai

Adresa: Bd-ul Transilvania nr 4/1

Telefon: +40 (770) 407 748
E-mail: satumare2@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sebeș

Adresa: Piața Libertății, nr. 3

Telefon: +40 (767) 086 000
E-mail: sebes@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sf. Gheorghe

Adresa: Piata Libertatii, nr.17

Telefon: +40 (758) 806 557
E-mail: sfantugheorghe@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sibiu - Coposu

Adresa: Corneliu Coposu, nr.10 (giratoriu spital)

Telefon: +40 (755) 018 832, +40 (369) 130 108
E-mail: sibiu.coposu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sibiu - Faurului

Adresa: Strada Faurului, nr 12

Telefon: +40 (749) 247 184, +40 (269) 221 112
E-mail: sibiu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sighetu Marmației

Adresa: Str. Nicolae Titulescu, nr. 33

Telefon: +40 (751) 665 464
E-mail: sighetumarmatiei@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Sighișoara

Adresa: Str. Mihai Viteazu, nr. 202, bl. 115, sc. 6

Telefon: +40 (741) 182 010
E-mail: sighisoara@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Slatina

Adresa: Str. Trandafirilor nr. 11

Telefon: +40 (720) 631 193
E-mail: slatina@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Slobozia

Adresa: Str. Matei Basarab, bl. D6, sc. C

Telefon: +40 (749) 325 853
E-mail: slobozia@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Suceava

Adresa: Str. Corneliu Coposu, nr.1, bl. 5, sc. C

Telefon: +40 (760) 673 360
E-mail: suceava@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Târgoviște

Adresa: Bd. Independentei, nr. 2, bl. J4, sc. B, parter

Telefon: +40 (726) 512 270
E-mail: targoviste@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Târgu Jiu

Adresa: Bulevardul Constantin Brancusi, bloc 53

Telefon: +40 (765) 911 947
E-mail: targujiu@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Târgu Mureș

Adresa: Bulevardul 1 Decembrie 1918, nr.243

Telefon: +40 (755) 939 073, +40 (760) 673 873
E-mail: tirgumures@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Timișoara

Adresa: Str. Lucian Blaga, nr. 1, ap. 18 parter

Telefon: +40 (737) 770 777
E-mail: timisoara@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Turda

Adresa: Str.Republicii, nr.4, et.1

Telefon: +40 (784) 481 271
E-mail: turda@natur-house.ro

Detalii centru

Natur House Zalău

Adresa: Str. B-dul Mihai Viteazu, bl D (langa CEC)

Telefon: +40 (741) 072 066
Email: zalau@natur-house.ro

Detalii centru